Zakończyliśmy PÓŁKOLONIE TENISOWE 2019 r.,
z bezpłatnym udziałem dzieci na jednym z trzech terminów zajęć.
Organizatorem półkolonii był Uczniowski Klub Tenisowy
Wałbrzych Szczawienko z siedzibą przy ul. Ogrodowej 6.
Program wraz z zakupem sprzętu sportowego
był dofinansowany ze środków:
Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018
https://maleinicjatywy.pl

Fotorelacja z półkolonii tenisowych dostępne są w zakładce Galeria oraz na naszym Fanpage Facebook:
https://facebook.com/UczniowskiKlubTenisowyWalbrzychSzczawienko/

Kolejny obóz tenisowo-taneczny 2019 odbył się również w Niechorzu nad Morzem Bałtyckim. Świetne warunki do wypoczynku i do treningów zapewnił Ośrodek Stoltur. Treningi tenisa odbywały się "pod okiem" trenerów: Łukasza Nowika, Sebastiana Stalki oraz Nikodema Nowika - młodego zawodnika, zaś przygotowanie taneczne należało do trenerek tańca: Wiktorii Dulat i Justyny Migacz.

Fotorelacja z obozu Niechorze 2019 oraz wcześniejszych dostępne są w zakładce Galeria oraz na naszym Fanpage Facebook:
https://facebook.com/SzkolaTenisaNowikWalbrzych/

Fotorelacja z obozu zimowego Murzasichle 2019 i wcześniejszych dostępne są w zakładce Galeria
oraz na naszym Fanpage Facebook: https://facebook.com/SzkolaTenisaNowikWalbrzych/

Wyniki sportowe Zuzi:
- I miejsce Silesia Kids Cup powered by Wilson Bytom sierpień 2019
- III miejsce Tenis 10 BABOLAT CUP o puchar Burmistrza Pszczyny luty 2019
- I miejsce Tenis 10 BABOLAT CUP o puchar Burmistrza Pszczyny styczeń 2019
- I miejsce Kajtek Cup vol.3 Szczawno Zdrój styczeń 2019
- I miejsce Tenis 10 o puchar Agnieszki Radwańskiej w Poznaniu grudzień 2018
- I miejsce Kajtek Cup vol.1 Szczawno Zdrój listopad 2018
- I miejsce Tenis 10 o puchar Agnieszki Radwańskiej w Puszczykowie listopad 2018
- II miejsce PLAYME CUP by PRINCE 2018 Poznań sierpień 2018
- II miejsce Olimpijski Kids Cup by HEAD czerwiec 2018
- I miejsce PLAYME CUP by PRINCE 2018 Poznań marzec 2018
- I miejsce Kajtek Cup vol.4 Szczawno Zdrój luty 2018
- I miejsce Tenis 10 Wilson CUP o puchar Burmistrza Pszczyny luty 2018
- II miejsce Tenis 10 CUP o puchar Agnieszki Radwańskiej w Poznaniu luty 2018

Wyniki sportowe Leny:
- Kajtek CUP5 w Szczawnie Zdroju do 9 lat
marzec 2018 - III miejsce
- Kajtek CUP3 w Szczawnie Zdroju do 9 lat
grudzień 2017 - III miejsce
- Kajtek CUP1 w Szczawnie Zdroju do 8 lat
październik 2017 - III miejsce
- Wielki Szlem w Szczawnie Zdroju do 8 lat
czerwiec 2017 - II miejsce

Wyniki sportowe Fryderyka:
- Kajtek CUP w Szczawnie Zdroju do 10 lat
listopad 2017 - III miejsce

Wyniki sportowe Nikodema:
- I miejsce singiel, III miejsce debel Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Wrocław czerwiec 2019
- II miejsce debel, IV miejsce singiel Mistrzostwa Województwa Juniorów Wrocław maj 2019
- II miejsce Liga Amatorska Deblowa w Wałbrzychu wrzesień 2018
- III miejsce Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Szczawno Zdrój wrzesień 2018
- II miejsce Grecki CUP Turniej Amatorski Szczawno Zdrój czerwiec 2018
- II miejsce Mistrzostwa Województwa Kadetów we Wrocławiu maj 2018
- III miejsce Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów Szczawno Zdrój marzec 2018

- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 16 lat w Karpaczu
grudzień 2017 - III miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 16 lat w Szczawnie Zdroju grudzień 2017 - III miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Szczawnie Zdroju maj 2017 – I miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Szczawnie Zdroju styczeń 2017 – III miejsce singiel

- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Szczawnie Zdroju listopad 2016 – II miejsce singiel i I miejsce debel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Karpaczu listopad 2016 – I miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Karpaczu październik 2016 – III miejsce singiel
- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat Zielona Góra luty 2016 – III miejsce debel
- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Sobocie – Poznań styczeń 2016 - LIVIA TRADING CUP – III miejsce debel

- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Szczawnie Zdroju listopad 2015 – III miejsce singiel i I miejsce debel
- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat we Wrocławiu o puchar Redeco sierpień 2015 – III miejsce singiel i III miejsce debel
- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat w Puszczykowie - Poznań sierpień 2015 – II miejsce singiel i III miejsce debel
- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat we Wrocławiu o puchar Redeco czerwiec 2015 – III miejsce debel
- Mistrzostwa Dolnego Śląska do 12 lat w Złotoryi czerwiec 2015 – III miejsce debel

- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat w Chorzowie grudzień 2014 – III miejsce debel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny 12 lat w Szczawnie Zdroju październik 2014 – I miejsce debel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 14 lat w Szczawnie Zdroju październik 2014 – III miejsce singiel
- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat w Zielonej Górze sierpień 2014 – III miejsce singiel
- Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat we Wrocławiu sierpień 2014 – III miejsce singiel
- Mistrzostwa Dolnego Śląska do 12 lat Szczawno Zdrój maj 2014 – III miejsce singiel
- Turniej w Czechach marzec 2014 - Lokomotiva Trutnov – II miejsce singiel, I miejsce debel

- Halowe Mistrzostwa Województwa do 12 lat Szczawno Zdrój listopad 2013 – II miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat w Karpaczu październik 2013 – I miejsce singiel
- Kubot Kids Cup wrzesień 2013 w Legnicy – I miejsce singiel
- Ogólnopolski Turniej Golden 4 do 10 lat Lubawka wrzesień 2013 – III miejsce singiel
- X Letnie Ogólnopolskie Mistrzostwa do 10 lat Piotrków Trybunalski sierpień 2013 – III miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat Szczawno Zdrój lipiec 2013 – I miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 12 lat Szczawno Zdrój czerwiec 2013 – I miejsce singiel
- Mistrzostwa Dolnego Śląska do 12 lat Szczawno Zdrój maj 2013 – II miejsce debel
- Mistrzostwa Dolnego Śląska do 12 lat Szczawno Zdrój maj 2013 – III miejsce singiel
- X Mistrzostwa Wałbrzycha do 11 lat marzec 2013 – I miejsce singiel

- Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska do 10 lat w Karpaczu grudzień 2012 – II miejsce singiel
- Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do 10 lat w Karpaczu październik 2012 – I miejsce singiel
- Turniej o Rakietę Karoliny Woźniackiej czerwiec 2012 Wrocław – II miejsce singiel
- Mistrzostwa Dolnego Śląska do 10 lat Karpacz czerwiec 2012 – I miejsce singiel
- IX Mistrzostwa Wałbrzycha do 11 lat marzec 2012 – I miejsce singiel

Nasi partnerzy

Stronę odwiedziło :21795
Ostatnia aktualizacja:2009-09-03